.

.

Мармонт Хил Под дрво од Маја Гур Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Под дрво од Маја Гур Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција на архиви со голема резолуција од Маја Гурпрофесија, врамена и монтирана на архивата без киселина, мат Мармонт Хил „под дрво“ од Маја Гур, рамки на сликарство : врвен квалитет giclee отпечаток на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Маја Гур. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата