.

.

Тиква Портокал Подарок Кеси: Рефус Мали Подарок Кеси со Рачка. Одлично за Ноќта На Вештерките, Подароци, Празнична Забава, Услуга или Лекување, Добрите, Бонбони И Сп?

Тиква Портокал Подарок Кеси: Рефус Мали Подарок Кеси со Рачка. Одлично за Ноќта На Вештерките, Подароци, Празнична Забава, Услуга

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.- 8,5" Висок х 5,5" Долг х 3,25" широките хартиени кеси со а од употреба доаѓаат ВО пакување ОД 24-ЦВРСТИНА-Конструирани од занаетчиска хартија со хартија што одговара на бојата цврсто прикачена на торби - се кеси доаѓаат во практични торби за подароци, торби за стоки, торби за пазарење, торби, торби за добрите, торби, Деловни торби итн. и може да се прилагоди на секоја пригода. Хартијата овозможува цврстина и носење на очите, а дното овозможува торбата да стои исправено.ПРИЛАГОДЛИВА-бојата на хартиените кеси овозможува м да го празни платното за сликање или и се совршени ЗА самостојни занаети. може да украсува торби за подароци или торби за забави за да додаде допир. Одлично за Ноќта на Вештерките, Или Лекување, родендени, забави, Добрите, Бонбони, специјални прилики и повеќеко-ПРИЈАТЕЛСКИ - се хартиените кеси се многу еколошки и се 100% рециклирани и компостирани, а цврстината на ир овозможува повторно користење на времето. користениот лепак е исто така нетоксичен и еколошки. Тиква Портокал Подарок Кеси : 24 Рефус Пакет Мали Подарок Кеси со Рачка. Одлично за Ноќта на Вештерките, Подароци, Празнична Забава, Услуга или Лекување, Добрите, Бонбони И Специјални Прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата