.

.

Вокер 235-Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 1993-БУИК ВЕК

Вокер 235-Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 1993-БУИК ВЕК

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 235-1021 Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2000-2005 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 6 Цил 3.4 Л 1994-2005 БУИК ВЕК 6 Цил 3.1 Л 1997-2003 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 6 Цил 3.1 Л 1999-2005 ПОНТИЈАК ГРАНД ам 6 Цил 3.4 Л 2004-2005 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.4 Л 1997-2005 ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ 6 ЦИЛ 3.4 Л 2002-2003 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.3 Л 1994-1995 ШЕВРОЛЕТ С камион 4 Цил 2.2 Л 1990-1995 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5.7 Л 1990-2001 ШЕВРОЛЕТ лумина 6 Цил 3.1 Л 2000-2005 шевролет МОНТЕ КАРЛО 6 Цил 3.4 Л 2000-2005 ПОНТИЈАК монтана 6 Цил 3.4 Л 1999-2004 ОЛДСМОБИЛ алеро 6 Цил 3.4 Л 1990-2003 понтијак гран При 6 ЦИЛ 3.1 Л 1995-1996 ОЛДСМОБИЛ ЦИЕРА 6 ЦИЛ 3.1 l 2001-2005 ПОНТИЈАК ацтек 6 Цил 3.4 L 1996-2004 OLDSMOBILE Силуета 6 ЦИЛ 3.4 L 1994 OLDSMOBILE Cutlass CIERA 6 ЦИЛ 3.1 L 1994-1995 Gmc Sonoma 4 ЦИЛ 2.2 L 1995-1999 шевролет Монте КАРЛО 6 Cyl 3.1 l 1997-1999 OLDSMOBILE Cutlass 6 CYL 3.1 L 1990-1997 Oldsmobile CUTLASS ВРХОВЕН 6 CYL 3.1 L 1987-1989 CHEVROLET КАВАЛЕР 4 CYL 2 L 1999 Понтијак МОНТАНА / ТРАНС СПОРТ 6 CYL 3.4 L 1993-1996 ISUZU родео 6 цил 3,2 л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток за вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата