.

.

Вратоврска Прачка Крај за 2007-Линколн Мк Фронт, Возачка Страна РФ28210012

Вратоврска Прачка Крај за 2007-Линколн Мк Фронт, Возачка Страна РФ28210012

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

True Drive ВРАТОВРСКА ПРАЧКА ЗАВРШУВА, Вратете го управувањето, без разлика каде ве води патот. True Drive завршува вратоврска прачка се избор на професионалец, обезбедување на економично решение кое се ослободува од прекумерна игра во вашиот волан за да се врати безбедно, предвидливо ракување.Опрема за возила : Одговара : 2007-2010 Линколн MKXFits : 2007-2014 Форд Edge Fits : 2011-2015 Линколн Mkxproduct Детали : Локација : Предна, Возачка Страна, Надворешна Прилагодливост : Прилагодлива Количина Продадена : Продадена поединечно препорачана Употреба : Oe Замена На Производот Одговара : Директни Fit Replaces Oe Број : 7t4z3a130binterchange Дел Број : Es800474, Ms40609, 7t4z3a130bwaranty : 1-Година Truedrive Неограничен-Километража Гаранција Се Враќа Политика : 90-Ден Политика За Враќање Подмачкана : Masablecs-Sku : 366|rf28210012 Карактеристики И Придобивки Произведени ОД КОМПОНЕНТИ Со Врвен Квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина Замена За Вашите Потреби За Обнова, Поправка И Одржување - Производ За Замена На Ое За Вашиот Оштетен Или Постар Фабрички Дел. Овој Дел За Замена на ОЕ е направен од висококвалитетни материјали по прифатлива цена. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-Ако делот е оштетен за време на пратката, ќе испратиме замена Во рок Од Два работни дена, без проблеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата