.

.

Велосипед Велосипед Хидраулични Диск Кочница Црево Бенџо Конектор Комплет За Надеж За Велосипед

Велосипед Велосипед Хидраулични Диск Кочница Црево Бенџо Конектор Комплет За Надеж За Велосипед

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Велосипед Хидраулични Диск Сопирачки Црево Бенџо Конектор Комплет За Надеж *Употреба За Целиот Велосипед*За Предните Задни Дебеломер*За предната задна сопирачка лостови спецификација : *Материјал : АБС + Метал*Боја : Црна/Црвена/Сина/Зелена (Како Што Покажуваат Сликите)*Тежина : Околу 100гр *должина На Цевката : 2,5 мпакаж Вклучува : 1 х Сопирачка црево1 постави бенџо конекторноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата