.

.

Карера КА 1032 С Метал Унисе Авијатичар Очила За Сонце Злато Хавана Возрасни

Карера КА 1032 С Метал Унисе Авијатичар Очила За Сонце Злато Хавана Возрасни

DEN 1728.00

Количината на стоката
Това е достапна

На carrera CA 1032/S 06 J_FQ унисекс авијатичар очила за сонце, функција злато хавана метална рамка и злато градиент леќи. Моделот Carrera CA 1032/S доаѓа во големина; објектив 62mm x мост 12mm x храм 145mm. оваа ставка ќе дојде со карера случај, ткаенина и документи. Марка : Карера. Стил : Авијатичар. Пол : Унисекс. Големина : 62-12-145. Тип : Очила За Сонце. Модел : CA 1032/S 06 J FQ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата