.

.

Рено Грис База Палто Автомобилска Боја Аеросол

Рено Грис База Палто Автомобилска Боја Аеросол

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање, со најквалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден 12 мл. конзерва со проѕирна боја на палто на база на уретан измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Овој Основен Слој автомобилска Боја автомобилска боја боја бара горниот слој/јасен слој. * Одличен Основен Слој Автомобилска Боја Автомобилска Боја во 12 мл аеросол. • Затворен "Спреј Тест Картичка" за тестирање на боја натпревар пред аплицирање . • Инструкции вклучени Рено. 20521. ГРИС. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата