.

.

2.4 GHz & Bluetooth Глушец, БЕЗЖИЧЕН LED Глушец НА Полнење За Apple MacBook Pro MGXA2LL Лаптоп Исто Така Компатибилен СО ТВ ЛАПТОП Mac iPad pro Компјутерски Таблет Андроид-Злато

2.4 GHz & Bluetooth Глушец, БЕЗЖИЧЕН LED Глушец НА Полнење За Apple MacBook Pro MGXA2LL Лаптоп Исто Така Компатибилен СО ТВ

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет. [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик со класичен дизајн со завршна обработка против отпечатоци ја нуди вашата рака максимална поддршка и удобност. Цврстото гумено тркало за лизгање против лизгање гарантира дека вашата рака нема да се лизне при лизгање. [ОПТИЧКИ БЕЗЖИЧЕН ЛЕД ГЛУШЕЦ на полнење] Вградената издржлива литиумска батерија од 450 мах може да трае до 500 часа по целосно полнење, а времето на подготвеност е супер долго со режимот за автоматско спиење и будење. Лесно се полни преку вклучениот USB кабел, нема потреба да ја менувате батеријата. [БЕЗ БУЧАВА] тивок звук на кликнување при притискање на копчињата, што ве оддалечува од грижата дека ќе ги вознемирувате другите, особено дома додека другите членови на семејството се одмараат, за да можете да останете фокусирани на вашата работа. [ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ] 90 дена гаранција за квалитет за овој Bluetooth глушец Од Урбанкс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата