.

.

Женски Фармерки Со Висок Струк Ретро Измиени Еластични Тексас Панталони Со Широки Нозе Секојдневни Лабави Потресени Трендовски Панталони

Женски Фармерки Со Висок Струк Ретро Измиени Еластични Тексас Панталони Со Широки Нозе Секојдневни Лабави Потресени Трендовски

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Кавга-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, ако ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Панталони за жени се изработени од Висококвалитетни ткаенини, Удобни, отпорни на Брчки и Не-пилинг, машинско перење со доверба без деформација. €Дизајн}Овие панталони имаат нога со директно вклопување за опуштена атмосфера со разноврсност од работа до викенд. Овие панталони ќе им дадат комплименти на сите типови на тело, тенки и полнофигурирани жени. лабавиот стил, опуштената плус големина го прават најсоодветен. погоден за пролет и летна сезона. ①Совршени За Повеќе Прилики Панталони За жени кои одат од канцеларија до вечерни настани со стил и леснотија, лабави панталони за жени со џебови костум за секојдневен, отворен, училиште, шопинг, одмор, канцеларија, вечер, клуб, одмор и секојдневен живот. €Натпревар можете да ги спарите овие панталони со различни резервоари, кошули, блузи, маици, туники, сандали, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. `+Известување За големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата. Нашите производи се во азиски големини, кои работат помали 1-2 големина од големината на сад. На пример, ако сте м големина во нас, ние советуваме л или xl за нашата големина. Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе го решиме во рок од 24 часа за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата