.

.

Дозвола Топ Миархб Женски Преголеми V-Вратот Печатени Кралската Сина XL

Дозвола Топ Миархб Женски Преголеми V-Вратот Печатени Кралската Сина XL

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Врвови Со Плус Големина Летни Ракави Со Ливчиња Маици Обични Лабави Печатени Маици Со Врат Дами Плус Маици со Големина ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : жени плус големина блузи со симпатична ливче ракав, секси V вратот, еднобојна боја и печатење, стилски, но никогаш Надвор Датум Материјал Лесен, ултра мек може да ве задржи ден престој кулокација : Секојдневно носење, вокација, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Овие кошули со плус големина се доволно долги за покривање на стомакот и колкот, лабав стил на вклопување лесен за со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа за секојдневен изглед.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : врвовите со плус големина за жени се изработени од врвна ткаенина, мека, растеглива, дише а, ви носат удобно искуство во топло време.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени Top Size Bust Sleeve Shoulder Length Xl120cm/47.24"16cm/6.30"44cm/17.32"71cm/27.95"XXL125cm/49.21"17cm/6.69"45cm/17.72"72cm/28.35"XXXL131cm/51.57"18cm/7.09"46cm/18.11"73cm/28.74"XXXXL137cm/53.94"19cm/7.48"47cm/18.50"74cm/29.13"XXXXXL143cm/56.30"20cm/7.87"48cm/18.90"75cm/29.53"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата