.

.

Женски Цветни Печатење Ѕвонче Ракав Кардиган Лесен Отворен Пред Копчето Надолу Прикривање Обична Блуза Блузи ЕКУСН

Женски Цветни Печатење Ѕвонче Ракав Кардиган Лесен Отворен Пред Копчето Надолу Прикривање Обична Блуза Блузи ЕКУСН

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Екусн Лето Кратки Ракави Блузи За Жени Замав Облечени Обични Туника V Вратот Симпатична Одблесокот Маици Блуза❥Лето Блузи За Жени V V Вратот Маици За Жени Short Кратки Ракави Облечени Врвови За Жени❥Женски Летни Плисирани Туника Блузи❥Ова Женско Лето Врвови е направен од мека ткаенина, удобен, лесен, лабава и еластична, ви обезбедува удобен допир со чипка шупливи надвор, краток ракав, V вратот, ПЛИСИРАН, Течен И Ласкав.Се собира напред, овие врвови со плус големина и ласкаат на секоја фигура и добро го кријат стомакот,лесно се совпаѓаат со хеланки, фармерки, јога панталони.-Главна Карактеристика->>Изработени Од Удобна Ткаенина,Меки Дише И Лесни Врвови>> Уникатни Цветни Печатени Маици Ве Прават Елегантни И Шармантни>> Лабаво Вклопување / Широк Плисиран Дизајн Одблесокот Туника Блузи Скријте Го Стомакот>>Затворање На Копчињата V Маици За Вратот Блузи, Симпатична И Секси>>Обична Женска Летна Туника Врвот За Домашен Одмор>> Секси Елегантна Летна Блуза Маица Во Секоја Пригода>> Машина За Перење,РАЧНО Перење ПРЕПОРАЧАНА Марка : Ве Молиме Побарајте Го Брендот За Облека-Екусн, Ние Се Фокусираме На Дизајнот На Стилот На Облека, Развојот На Производот, Ние Сме Азиски Големина, Како Лабава Предложете Да Изберете Една Големина. Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. Испорака / Услуга : Откако ќе ја поставите нарачката, веднаш ќе ја организираме испораката и обично се потребни 10 до 12 дена за да се испорача стоката. Ако добиете какви било проблеми по нарачката (на пример : оштетен, погрешен производ), или не пристигнал долго време стока, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 5 часа. +блузи за жени облечени обични 3/4 ракави, жени 3/4 ракави и блузи, 3/4 ракави блузи за жени лето, жени 3/4 ракави блузи, 3/4 ракави врвови за жени, женски летни врвови 3/4 ракав, плус големина 3/4 ракави врвови за жени, женски туника врвови 3/4 ракав, жени 3/4 ракави летни врвови и блузи, памук блузи за жени 3/4 ракав, женски кошули 3/4 ракав, женски врвови 3/4 ракав, женски врвови облечени обични 3/4 ракав, 3/4 ракав, жени врвови 3/4 ракав. +памучни врвови од 3/4 ракави за жени, женски летни врвови 2023 обични облечени 3/4 ракави, врв од 3/4 ракави, женски туники со 3/4 долги ракави, маици со 3/4 ракави за жени, бели врвови од 3/4 ракави за жени, женски блузи со ракави со 3/4 должина, женски врвови со 3/4 ракави, женски маици со 3/4 ракави,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата