.

.

Џамлинбо Божиќни Пижами За Семејно Совпаѓање Божиќни Божиќни Пј Сет Дедо Мраз Цртан Филм Печатење Симпатична Празнична Семејна Облека За Спиење

Џамлинбо Божиќни Пижами За Семејно Совпаѓање Божиќни Божиќни Пј Сет Дедо Мраз Цртан Филм Печатење Симпатична Празнична Семејна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Семејство Појавување Божиќ Пижами Поставува Долги Ракави О Вратот Блузи + Елка Печатење панталони или Комбинезон Или Куче Облека. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Тип На Шема : Елка. Пол : Универзален. Тип На Ставка : Пижами Поставува. Вклучен Пакет : . 1 х топ + 1 х панталони. или . 1 х комбинезон . или . 1 х кучиња облека. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите и вашите деца. Дизајн : Комплети За Божиќни Пижами што одговараат На Семејството, врвови за Печатење Елка со Тркалезен Врат со Долг ракав + Еластична Лента Панталони За Печатење Новогодишна елка или комбинезон За Печатење На Елка со долг ракав, многу погоден за кожата. Прилика : Погоден За домашна облека, облека за спиење, ноќна облека, облека за одмор, забава со пижами, спална соба, дневна соба, студентски дом и така натаму. Белешка За големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL(мама и тато)/ 2-3 Y, 3-4 Y, 4-5 Y, 5-6 Y, 6-7 Y, 7-8 Y, 8-9 Y, 9-10 Y, 10-11 Y(дете)/ 3-6 M, 6-9 M, 9-12 M, 12-18 M, 18-24 M(бебе), S, M, L, XL, 2 XL(куче). Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. Вклучен пакет : 1 х топ + 1 х панталони или 1 х комбинезон или 1 х кучешка облека. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата