.

.

Лејла Рачна Конзола за Видео Игри 5.1 ХД Екран Носталгична Конзола За Игри

Лејла Рачна Конзола за Видео Игри 5.1 ХД Екран Носталгична Конзола За Игри

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Спецификации : големина На Екранот : 4,3 инчи формат на игра : поддршка осум симулатори видео формат : поддршка AVI / RMVB / MP4 / MP5 и други формати капацитет на батеријата : 1500 mahmemory експанзија : поддршка tf картичка капацитет 1gb-64 GBMultimedia функции : поддршка дигитални фотографии, музика, видеа и филмови, вечен календар, стоперка, камера, Видео, Професионален метод за работа Со Е-Книги : стандардно копче, аркаден џојстикмузички формат : мајмун / mp3 / WMA / ACC / FLACDOWNLOAD метод : преземете од usb порта на компјутерска архива функција : мемориски меморијал : абсколор : црвена и сина големина на производот : за 17*7.8*1.8 цм/6.69*3.07*0.71 тежина на производот : околу 200 гпакет големина : околу 19 х 10х 6,2 см/7.48*3.94*2.44 тежина на пакетот : Околу 270гр Список За Пакување : 1 * Рачна Конзола за Игри,1 * Слушалки,1 * Упатство за Употреба (англиски),1 * УСБ-Кабел. Класична Конзола За Игри : конзолата за игри има 4,3-инчен ТФТ лцд-екран, 8 МК голема меморија и вградени 3000 класични игри. Поддршка Аркадни игри +за ГБА +ЗА СФЦ + ЗА ГБС +ЗА ГБ + за фк игри. Мултифункционална Конзола За Игри : Поддршка RMVB / MP4 / 3 GP видео формат, ИЗЛЕЗ AV ТВ, музика / слика / видео / е-книга / камера / калкулатор / функција на часовник / календар / рекордер поддршка HD камера и фотографија, вградена 30 W PIXEL HD камера! Поддршка ДТС, 5.1 стерео опкружувачки звук, уникатни звучници за вибрации. Уживајте во супер моќен шок ефект!. Супер Долго Време На Подготвеност : Вградена полимерна литиумска батерија од 1500мах, машината за игри има траење од 30 часа траење на батеријата! Континуирана репродукција за 8 часа. Конфигурирајте ГО УСБ-кабелот. Конфигурирајте Повеќе Јазици : англиски, Јапонски, корејски, француски, германски, италијански, холандски, португалски и шпански. Список за пакување : 1 * Рачна Конзола за Игри, 1 * Слушалки, 1 * Упатство за Употреба (англиски), 1 * УСБ-Кабел. Најдобрите Подароци : со кул изглед и прекрасни кутии за подароци, конзолата за игри ќе биде најдоброто сеќавање од детството за возрасните и најзабавното искуство за децата! Ова е најдобриот подарок за секој играч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата