.

.

Професионално Интервју Лого Штанд Микрофон Заштитник Микрофон Марка

Професионално Интервју Лого Штанд Микрофон Заштитник Микрофон Марка

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис предметот е преносливо и практично лого на микрофонска станица за интервју, кое главно е изработено од издржлив материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и погодно за професионален микрофон за интервју. Логото на микрофонската станица има одлична изработка. Производот е многу погоден за користење на домаќинот. Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Абс-Големина : Околу 10, 00Х10, 00Х4, 30см/3, 93Х3, 93Х1, 69инч-Едноставен и практичен дизајн и лесен за носење. Логото на микрофонската станица има одлична изработка. - Производот е погоден за професионална употреба на микрофон за интервју. Големо место за прикажување лого, погодно за употреба. - Производот е совршен за новинари и интервјуери . Дизајн на креативна форма, големо место за прикажување лого. - Производот има квалитетен АБС материјал и креативен дизајн во форма на квадрат и извонреден изглед. - Производот наскоро ќе биде добар помошник кога треба да го искористите долго време на еден начин. Едноставен и практичен дизајн и лесен за носење. Логото на микрофонската станица има одлична изработка. Производот е погоден за професионална употреба на микрофон за интервју. Големо место за прикажување лого, погодно за употреба. Производот е совршен за новинари и интервјуери. Дизајн на креативна форма, големо место за прикажување лого. Производот има квалитетен АБС материјал и креативен дизајн во форма на квадрат и извонреден изглед. Производот наскоро ќе биде добар помошник кога треба да го искористите долго време на еден начин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата