.

.

10кт Розово Злато Жени Круг Дијамант Монистра Круг Кластер Прстен Cttw

10кт Розово Злато Жени Круг Дијамант Монистра Круг Кластер Прстен Cttw

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

10кт Розово Злато Женски Тркалезни Дијамантски Монистра Круг Кластер Прстен 3/8 Cttw Изработени во 10kt Розово Злато. Вкупна тежина од 3/8 Карати. Тежи 2,33 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата