.

.

Гима 5ft градина дрвен мост безбедносни шини за езерцето за езерцето кафеава кафеава

Гима 5ft градина дрвен мост безбедносни шини за езерцето за езерцето кафеава кафеава

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот 5 'дрвен декоративен мост со елегантен изглед ќе биде совршен додаток на вашата градина, задниот двор, езерцето и другите места. Изработено е од цврсто дрво, обезбедувајќи целокупна цврстина и издржливост. И може да одржи до 225 фунти. Засилено дно го прави овој дрвен мост постабилен за вашата употреба на отворено. Уште повеќе, на секоја страна од мостот има заштитни плочи, што додава безбедност и погодност. За вас е лесно да се соберете со своите јасни упатства, заштедувајќи го вашето време и енергија. Не двоумете се да го купите! Карактеристики : Совршени за градина, езерце и двор со елегантен изглед. Безбедносните шини од секоја страна им овозможуваат на корисниците подобра заштита. Стабилната и силната структура може да поддржи тежина од 400 фунти на рамниот терен. Анти-корозивна обвивка на површината за подобра употреба на отворено. Има висок капацитет за носење на оптоварување со силна градба : Браун. Материјал : FIR со витраж. Севкупна димензија : 59 '' x 26.5 '' x 22 '(l x w x h). Дебелина на дрво на површината на мостот : 0,55 ''. Дебелина на дрво на поддржувач на мостот : 1,2 ''. Дебелина на оружје на дрво : 2.2 ''. Дебелина на дрво на железницата : 0,4 ''. Нето тежина : 33,5 фунти. Капацитет на тежина : 400 фунти. Пакетот вклучува : . 1 x дрвен мост. 1 x Упатство опремена со засилено дно за оптимална стабилност. Направено од премија ела дрво, цврсто и издржливо. Лесно се склопува со детални упатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата