.

.

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави врвни и џогери, сет за пижами

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави врвни и џогери, сет за пижами

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вратете се, опуштете се и уживајте во врховната мекост на тајните богатства на пижами од пижами. Идеален избор за лежење на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Tee : Crewneck; кратки, ракави на Долман; заоблен полите. Jогерс : Повлечете ја лентата за половината со влечење; 2 предни џебови; Заштитени нозе со манжетни. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пијама од 2 парчиња и џогерс поставени за жени од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата