.

.

Мед Кафеава Вистинска Дрвена Рамка За Слика Ширина

Мед Кафеава Вистинска Дрвена Рамка За Слика Ширина

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно изработена Рамка За Слики Од Кафеаво Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии Од 24х20 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Големина од 25, 5х21, 5 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 0,75 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина И виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 24х20 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата