.

.

Уникатни поволни цени за чипка на петици на отворени пети на женските пети

Уникатни поволни цени за чипка на петици на отворени пети на женските пети

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одликувајќи се со меки тенки ленти што ви го гушкаат глуждот за сопствена поддршка и обезбедуваат удобност во текот на абењето. Овие високи потпетици за вртење на каишот се совршен пар за да додадете неколку инчи во вашата рамка, издолжете ги нозете и карпите секој фустан, тексас Jeanан или здолниште со леснотија! Повод : забава, канцеларија, случајни, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Овој вид на бујни потпетици Сандал е погоден за возрасни жени. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Пети до пети - HEEL HEIGHT5 3 8 3/4 - - 2 3/86 4 9 - - 2 3/87 5 5 9 1/4 - 2 3/87.5 - 5,5 - 9 1/2 - 2 3/88.5- 6,5 - 9 3/4 - 2 3/89 - 7 - 10 - - 2 3/810 - 8 - 10 1/4 2 3/8 Единствени поволни цени Openенски отворени пети на пети, потпетица на петици, Вамп : Факс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Чипка нагоре. Чунки пета. Отворен пети. Лента за глуждот. Блок -пета сандали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата