.

.

Terra & Sky жени плус големина тексас класичен

Terra & Sky жени плус големина тексас класичен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ниту едно лето не е комплетно без симпатичен пар Jeanан шорцеви. Овие шорцеви со плус големина од Terra & Sky се изработени од меки и истегнати тексас со големо закрепнување и имаат 7-инчен инсем за класичен изглед. Четири пригодни џебови (два предни, два грб), исцрпени акценти и некои јамки на ременот ги комплетираат шорцевите. Тие се достапни во најразлични миење на тексас за да ја надополнат вашата обична гардероба. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Size 7 инчи тексас класичен краток. Содржина : 69% памук, 25% полиестер, 3% рајон, 3% спандекс, шорцеви со плус големина, изработка на тексас 7 "Inseam, копче пред и патент, два предни џебови, две задни џебови, јамки за појас, детали за манжетни со манжетни , Достапно во разновидни бои, ладно миење на машината, измијте одделно, не бели, суво суво ниско, ниско железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата