.

.

Пораки за перформанси на Avia Ladies Performance - пакет

Пораки за перформанси на Avia Ladies Performance - пакет

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

Avia Ladies Cops Experium Premium Comfort and Performance во лагер за перформанси на Avia Ladies со ниско сечење чорапи. Средба со стапала за време на вежбање . Вентилацијата на мрежи обезбедува удобност за дишење за време на вежбање . Инженерски за оптимална поддршка, ребро за компресија е во согласност со формата на вашиот лак. Засилената потпетица и пети обезбедуваат издржливост и сигурна вклопување, додека ултра мазниот цвест на пети го испорачува крајната удобност. Пронајдете го вашето време и вклопете во стилска удобност со овие издржливи, перничени чорапи на Авиа во силуета со ниско ниво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата