.

.

Бебе Дете Бебе Момче Облека Долги Ракави Момче На Мама Дуксер На Екипажот Кошула Џемпер Блузи Паѓаат Облека

Бебе Дете Бебе Момче Облека Долги Ракави Момче На Мама Дуксер На Екипажот Кошула Џемпер Блузи Паѓаат Облека

DEN 295.84

Количината на стоката
Това е достапна

Легло Голем Брат Појавување Облека, Долги Ракави Екипажот Вратот Писмо Големиот Брат Дуксер Или Мал Брат Предвремени Ромпер. Совршено за вашите деца во секојдневно носење и погодно за фотографирање, што е многу слатко. Големина Графикони. Големина на ромпер (см)ttttt t. 70t Length : t37, 5t Bust : t52tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t40 t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t42. 5t Bust : t56tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t45 t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. tttttt. Romper Големина(инчен)tttttt. 70t Length : t14.76 t Bust : t20.47 t Advised Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t15, 75 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t16. 73 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t17. 72 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина на дуксер (См)ttttt t. 70t Length : t30t Bust : t50tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t32t Bust : t52tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t34t Bust : t54tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t36t Bust : t56tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110tlengh : t38t Bust : t58tadvisted Возраст : t2-3 Години. ttttt T T. Големина На Дуксер(инчи) tttt t 70t Length : t11, 81 t Bust : t19, 69 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t12. 60 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t13. 39 t Bust : t21. 26 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t14. 17 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Length : t14. 96 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t2-3 Години. Спецификации . Категорија : брат појавување облека. Материјал : мешавина од памук. Пол : бебе момчиња. Сезона : пролет/fall/зима. Ракав : долг ракав. Шема : црна голема буква (МОМЧЕ МАМА). Вратот : круг вратот. Манжетна : еластични манжетни. Romper placket : предвремени триаголник дното и еластични манжетни. Забелешки. Ве молиме разберете дека може да има благи отстапувања постојат. . Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * Дуксер. Или. 1 * Ромпер. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Пријатна Ткаенина : Изработена Со пријатна ткаенина од памучна мешавина која е пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Облека за помлади или Постари Браќа : долги ракави, испечатени црни големи букви МОМЧЕ од мама, еластична манжетна и дуксер или ромпер со предвремен триаголник кој е лесен за облекување или менување пелени. Возраст и Боја : Помлад брат : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци; Постари Браќа Дуксер : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години. Боја : бела. Одличен Избор : овој мал бебешки ромпер/пуловер е погоден за пролет/fall/зимска облека, надворешна облека, секојдневно носење и совршен за некои специјални прилики, како што се роденденски забави, фотосесии итн. Содржина На Пакетот : 1 * Дуксер. Или 1 * Ромпер. Оваа облека за појавување на бебиња е многу мека и удобна за носење. Совршено за вашите деца во секојдневно носење и погодно за фотографирање, што е толку слатко и модерно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата