.

.

3Д Макспајдер 2014 - Шевролет Силверадо Кабина На Екипажот Преден И Втор Ред Поставете Ги Сите Временски Подни Облоги Во Црна Боја Со Изглед На Јаглеродни Влакна

3Д Макспајдер 2014 - Шевролет Силверадо Кабина На Екипажот Преден И Втор Ред Поставете Ги Сите Временски Подни Облоги Во Црна

DEN 1856.00

Количината на стоката
Това е достапна

ЗА разлика од традиционалните подни душеци со големи тежини, комерцијалниот гумен изглед; 3д макс-пајакот прилагодени подни душеци се револуционерна внатрешна заштита за вашите возила со иновативна, уникатна трислојна структура. Дигитализираниот тродимензионален дизајн измерен на точни контури на кабината на вашето возило за заробување неред и излевање сепак, патентираната подлога против лизгање ги одржува душеците на место без да му наштети на оригиналниот тепих. Избор на стилска текстура на јаглеродни влакна гумена површина или класична површина на ткаенина со јамка. Патентиран Макспајдер? влакна на сите подни/товарни облоги со иновативна 3-слојна конструкција, гордо изработена од наградениот производител НА СЕМА ОД 2012 година На Најдобриот Нов Производ За Додатоци за Внатрешни Работи. Модел Бр : L1 CH04001509. Марка : 3Д Макспајдер. УПЦ : 842132051945. Производител : ФСЈЦ. 3Д Макспајдер ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1500 КАБИНА НА ЕКИПАЖОТ 2014-2018 / 2500ХД / 3500ХД КАБИНА НА ЕКИПАЖОТ 2015-2019 КАГУ БЛЕК Р1 Р2. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Боја : ЦРНА. Материјал : КАГУ. Земја на Потекло : ТАЈВАН. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата