.

.

Портланд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор, Повеќе Бои, Повеќе Големини

Портланд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор, Повеќе Бои, Повеќе Големини

DEN 3263.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте нежно поздравување на постојано популарниот дизајн на санки со Портланд, чија нежно закривена глава потсетува на таков стил. Изберете големини На Портланд нудат многу опции, како што се фиоки за складирање под креветот или гарнитура за дополнителни бродови за спиење сп во повеќе кутии. Дизајнот на Отворена Пешачка Патека влева неограничена удобност. Еко-пријателски Цврсто Тврдо Дрво со Нетоксичен Финиш. Дизајниран за Трајна Издржливост. Поддржан од комплет за решетки од тврдо дрво, основата не е потребна, душекот се продава одделно. 1 Година Ограничена Гаранција Производителот. Потребно Е Собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата