.

.

Бакати-Икат Леопард Креветчето Дете Кревет Опремени Чаршафи Памук Муслин Пакет, Виолетова

Бакати-Икат Леопард Креветчето Дете Кревет Опремени Чаршафи Памук Муслин Пакет, Виолетова

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие 100% Креветче За Креветче Од Муслин Што Дише со памук/Постелнина За Мали Деца Ќе бидат совршен додаток во расадникот на вашето бебе. Вклучува 2 идентични чаршафи За Креветче/Кревет за Мали Деца. Секое парче е направено од 100% мек Памучен Муслин за удобен допир на нежната кожа на вашето бебе. Грижа : машина за перење, станува помека со секое перење. Координира Со Колекцијата Постелнина Бакати-Икат Муслин. Бакати-Икат Леопард Дводелен Муслин Вграден Креветче/Постелнина За Мали Деца, Виолетова : Вклучува : 2 вградени чаршафи за креветчиња. Димензии на листот : 27,5 W x 52 H x 7 инчи. Виолетова креветчето листови. 100% памук дише Муслин Ткаенина. Машина за перење. Увезени. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата