.

.

Табла за трик на топката на летање, пумпа за зафаќање и пумпа за топки за деца на возраст и горе, здраво писе

Табла за трик на топката на летање, пумпа за зафаќање и пумпа за топки за деца на возраст и горе, здраво писе

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Топката на Flybar Pogo ја спојува носталгијата на Pogo Stick со возбудувањата на топката на бункер. Наменето за употреба на тешки работи, може да издржи тежина до 160 фунти., Совршена за девојчиња и момчиња на возраст од 6 години и повеќе! Дополнителната силна лента за зафаќање ви помага да останете да ставате додека отскокнувате и да правите трикови, додека лесната рачка за носење ви овозможува да ја донесете таблата со трици на Fly Bar каде и да одите. Trick Pogo Trick Ball е возбудлив начин за вашите деца да излезат надвор и да се забавуваат, а истовремено им помагаат на нивната рамнотежа и координација. Вклучена е пумпата и инфлацијата трае само неколку минути за да ви помогне да ги кренете вашите деца скокач и да скокаат. Flybar Pogo Ball Trick Board, Grip Tape и Ball Pump за деца на возраст од 6 години, топката Flybar Pogo не знае ограничувања за забава, возбудливо комбо на детска билансна табла, Pogo Stick и Scomp Ball, овој луд скокач за деца е загарантиран хит со векови 6 и горе. Скокаат подолго; Со електрични бои, секој скокач на Пого доаѓа со дополнителна лента за зафаќање на тешки страни, дизајнирана за максимална влечење и пумпа за лесна инфлација. Kid Proof; Нашиот детски скокач е направен да ги издржи дури и најтешките деца и е исцрпно тестиран во реалниот свет за да се справи со тежината до 160 фунти. Здрав; Извадете ги вашите малечки од софата и скокајќи се кон поздрав живот; Нашата скокачка топка Пого за деца согорува калории и ги подобрува бруто моторните вештини. Резервна копија на располагање; И покрај супер тешката конструкција на одборот за отскокнување, понекогаш се случуваат несреќи; Затоа, ние исто така испраќаме топка за отскокнување на отскокнување бесплатно, така што возбудата никогаш не запира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата