.

.

Рибок Бебе Момче Краток Ракав Маица И Шорцеви, 2-Парче Облека Во Собата, Големини-Месеци

Рибок Бебе Момче Краток Ракав Маица И Шорцеви, 2-Парче Облека Во Собата, Големини-Месеци

DEN 167.04

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето малечко ќе биде удобно и подготвено да игра во овој спортски комплет "Сплитер Прскање" од 2 дела. Овој комплет од 2 парчиња Од Рибок вклучува маичка без ракави на вратот на екипажот и нашето лого На Делта со потпис со дизајн на прскање од лигите (60% Памук/40% Полиестер) и пар соодветни еластични шорцеви за повлекување на бојата (100% Полиестер). Овие шорцеви за дишење се супер меки и совршени за целодневно носење. Овој сет е совршен за да го одржува ладен и удобен во неговите мали авантури. 2-Парче Облека. Рибок Бебе Момче. Големини 0/3 - 24 месеци. Рибок Делта Логото. Еластични Шорцеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата