.

.

Машки Кошули Нов Луден Машки Долги Ракави Раглан Долна Кошула На Старецот Темно Сива 2XL

Машки Кошули Нов Луден Машки Долги Ракави Раглан Долна Кошула На Старецот Темно Сива 2XL

DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

ЕЛФИНДЕА Машки Кошули Нов Маден Машки Долг Ракав Раглан Долна Кошула На Старецот Темно Сива 2xlsize табела : Големина : М САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : С биста : 108cm/42.52" Должина : 70.5 cm/27.76" должина На Ракавот : 75.5 cm/29.72"Големина : Л САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : М биста : 114cm/44.88" Должина : 72СМ/28,35" должина На Ракавот : 77см/30,31"Големина : xl Сад/Велика Британија : л биста : 122см/48,03" должина : 73,5 СМ/28,94" должина На Ракавот : 78,5 см/30,91"големина : xxl сад/велика британија : xl биста : 130СМ/51,18" должина : 75см/29,53" ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ : 80см/31.50"Должина На Ракавот : Долг Ракав Применливо Сценарио : слободен стил : британска стилеверзија : ФОРСТИЛ : кошула : вметнување категорија за купување : младинска Мода (18-24 години)главен состав на ткаенина : памук погоден за : тинејџери1 х машка кошула Покриена И ОТКРИЕНА : НЕПОКРИЕН џебен стил на облека : не ДЕБЕЛИНА На ЏЕБОТ : Нормална Содржина На Главните Компоненти На ткаенината : 60% Со Или Без Полнење : Без Детали За Стилот На Полнење : опсег На цврста боја : 1-3 СМ мек и УДОБЕН. Рачно перење или машинско перење.Погодна сезона : тип На Есенска Јака : без хатдимензии : м, л, XL, XXLColor : видете детали име на ткаенина : памучни врвови : 1. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Машки Кошули Men Зима Машка Модна Јакна Еднобоен Капут Дуксер Кардиган Патент. Машките Кошули Боја и Големина : Темно Сива;2xl. Машките Кошули Материјал : памук. Повод : Машките Кошули Се Погодни За Летна Плажа,Пливање,Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава Во Базен, Спа Центар,Солариум И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Машките Кошули Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Посебен Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Машките Кошули Се Основни Кошули За Мажи 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Машки Кошули Се Совршени За Мажи Од Сите Возрасти. Можете Да Го Носите Сами Или Да Ги Подарите Овие Машки Кошули На Вашето Момче/Пријател/Соученик/Татко/Брат/Дедо. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Од Срце И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Машки Кошули.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата