.

.

Диеголд Комбинезони За Жени Секојдневни, Течни Комбинезони За Жени Секојдневни Летни Лесни Џебови Со Кратка Лигавче Плус Големина Комбинезони Без Ракави Без Рака?

Диеголд Комбинезони За Жени Секојдневни, Течни Комбинезони За Жени Секојдневни Летни Лесни Џебови Со Кратка Лигавче Плус Големина

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

За летните облеки за жени : Карактеристики : Течни Комбинезони За Жени Секојдневни Летни Лесни Џебови Со Кратка Лигавче Плус Големина В-Врат Ромпери Без Ракави Во Целостако сакате уникатна шема Во вашата секојдневна гардероба, ова ребрести жени ромпер е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : овој секојдневен комбинезон за жени лето е прилично одличен за летна пролетна есенска забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.Препорака за колокација : овој атлетски ромпер може да биде поврзан со сандали и влечки, долги обетки, светкав ѓердан за повеќе специјални looks.It совршен е за работа или за сите форми на секојдневна употреба. Овие широки комбинезони за нозе одлично се комбинираат со сламена капа, чанта, за да го комплетираат модниот изглед.Гаранција по продажбата За овие облечени комбинезони за жени : Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Течни Комбинезони За Жени Секојдневни Летни Лесни Џебови Со Кратка Лигавче Плус Големина Комбинезони Без Ракави Без Врат Се изработени Од Памук и полиестер, Мек На Допир, удобен и дише за носење,лесен за чистење и сушење, не е лесен за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство при носење. Карактеристики : Летни ромпери Со Врат, комбинезони Без Ракави, Секојдневни Летни лесни комбинезони, Основни Кратки Џебови Со Плус Големина 2023 облечен секојдневен комбинезон со диви нозе.ви носи кул и освежувачки, а блискиот дизајн му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : овие жени ромпер имаат различни класични бои, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул привлечно око во лето. одлично за носење со маици, резервоар, кроп топ, блуза, патики и потпетици итн. Носете кардиган или јакна надвор од комбинезонот на ладно време. Прилики : овие трендовски и симпатични комбинезони за жени плус големина се основна облека за жени и девојки, совршена за работа канцеларија, секојдневна, дома, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, запознавање, дневна и летна облека. Политика за гаранција по продажбата : овие комбинезони за жени имаат право На Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.Нега : машина или рачно перење со ладна вода/ закачете или исушете ја линијата/ без белило/ без хемиско чистење/ без железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата