.

.

Кафепрес-Никој Не Те Гази - Слатко Фудбалско Боди За Бебиња За Бебиња

Кафепрес-Никој Не Те Гази - Слатко Фудбалско Боди За Бебиња За Бебиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ние нудиме илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Нашите Фудбалски Боди Со Кратки ракави Се совршени за вашето малечко. Овој стил на денот на играта е ултра мек и издржлив за да ја одржува вашата спортска ѕвезда удобна цел ден. Што новороденче не изгледа одлично со смешен или симпатичен дизајн? Ова бебешко фудбалско боди е изработено со квалитет и грижа, така што вашето новороденче ќе биде спортски стил. Вклучува контрастни ленти на ракавите и засилени 3 предвремени затворачи. Се одликува со остар и живописен печатен дизајн. Нашите Фудбалски Боди Со Кратки ракави Се совршени за вашето малечко. Овој стил на денот на играта е ултра мек и издржлив за да ја одржува вашата спортска ѕвезда удобна цел ден. Изработен од 60/40 чешлан памук/полиестер. Се одликува со остар и живописен печатен дизајн. Машинско перење ладно внатре кон надвор, исушете го ниско. Овие бебешки фудбалски боди се совршен подарок за бебе за момче или за девојче на вашиот следен туш за бебиња, роденден за бебиња или иден настан. Купете со доверба, нудиме лесни размени и наплата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата