.

.

Женски Среден Ракав Кардиган Со Кревање Раменици Отворен Преден Солидна Боја Болеро Јакна Пад Исечен Капут

Женски Среден Ракав Кардиган Со Кревање Раменици Отворен Преден Солидна Боја Болеро Јакна Пад Исечен Капут

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Кардиган Палто, Еднобојни Долги Ракави Кратки Јакна Врвови. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Кратко палто со долги ракави, дизајн на кардиган, еднобојна, едноставна и стилска. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во пролет и fall. Водич Големина : . Големина(см)ttttt t. st Length : t38. 9 tsleve : t35. 3 tsholder : t38.5. Mt Length : t39. 6 tsleve : t36 tsholder : t39.5. Lt Length : t40. 3 tsleve : t36. 7 tsholder : t40.5. XLt Length : t41 tsleve : t37. 4 t Shoulder : t41.5. XXLt Length : t41. 7 tsleve : t38. 4 t Shoulder : t42.5. tttt T T T T T Tt t tt Length : t15. 31 tsleve : t13. 90 t Shoulder : t15. 16 . Mt Length : t15. 59 tsleve : t14. 17 t Shoulder : t15. 55 . Lt Length : t15. 87 tsleve : t14. 45 t Shoulder : t15. 94 . XLt Length : t16. 14 tsleve : t14. 72 t Shoulder : t16. 34 . XXLt Length : t16. 42 tsleve : t15. 12 t Shoulder : t16. 73 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, едноставна, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Соодветна Сезона : Пролет, fall. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Жолта/Виолетова/Бела/Црна/Црвена. Содржина На Пакетот : . 1* Палто. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој капут е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, кои ќе направат да се чувствувате меко, удобно и да дишете. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Исклучителна изработка, едноставен стил. Кратко палто со долги ракави, дизајн на кардиган, еднобојна боја, што е многу убаво и модерно. РАЗНОВИДЕН : врвовите се меки и удобни за носење и може да се совпаднат со секоја облека, како што се фармерки, хеланки, секојдневни панталони и така натаму. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : оваа блуза е совршена облека за вас во лето, и е погодна за собирање пријатели, патување, датум на купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата