.

.

Налепница За Кожа Винилна Обвивка ЗА налепници за Чаши RИ оз налепници за Чаши кожи покриваат Подводни Риби Тропски Океан

Налепница За Кожа Винилна Обвивка ЗА налепници за Чаши RИ оз налепници за Чаши кожи покриваат Подводни Риби Тропски Океан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Налепница за кожа ЗАPИЦ 20 МЛ Тамблер Чаша (комплет од 5 парчиња) / Подводни Риби Тропски нејзините Производи За Кожа Се направени во САД користејќи висококвалитетен винил. Супер богатите бои со мат ламиниране обезбедуваат одличен изглед и дополнителна заштита од помали гребнатини. Не остава лепливи остатоци зад себе. Производите од нејзината кожа се винилни обвивки/налепници кои се дизајнирани и прецизно исечени за да се придржуваат до вашиот уред. Ова е одличен начин за промена на изгледот, персонализирање и прилагодено дизајнирање на Вашиот Tиц 20оз Унца тамблер правејќи свој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата