.

.

Франко 5-Фиока Градите Изгорени Даб

Франко 5-Фиока Градите Изгорени Даб

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со лизгање на фиоки со меко затворање и многу простор за складирање, овој ковчег е разноврсна надградба на спалната соба. Лесно четкана жица, завршница од дванаесет чекори му дава кул, рустикален раб. Елегантните рачки за фиоки во стилот на шипки го комплетираат неговиот класичен изглед. Со беспрекорна изработка, таа е изградена за цврстина, стабилност и сила. Комбинирајте ги овие гради со соодветен кревет, комода, ноќна маса и клупа за да завршите примарен апартман со стил. Сет вклучува : еден (1) градите. Островско одморалиште-инспириран стил со богата завршница и воздушна привлечност. Лесно жичана завршница од 12 чекори е богата и рустикална. Градите на вратата се одликуваат со скриена штипка за извлекување за да висат јакна. Лизгањата на фиоките со меко затворање и шарките на вратите ја максимизираат издржливоста и леснотијата на користење. Вклучени во антички бели и изгорени опции за завршна обработка на даб. Ексклузивно За Подметнување!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата