.

.

Qwertyu Термички Дуксер Мажи Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Тенка Еднобојна Лесна Врвка За Влечење Y2k Машки Дуксер Без Качулка Зелена 3xl

Qwertyu Термички Дуксер Мажи Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Тенка Еднобојна Лесна Врвка За Влечење Y2k Машки Дуксер Без

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : L Биста : 118cm/46.46" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 70cm/27.56" Должина : 74cm/29.13"Големина : XL Биста : 124cm/48.82" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 72cm/28.35" Должина : 76cm/29.92"Големина : 2 XL биста : 132см/51.97" рамо : 53см/20.87" ракав : 74см/29.13" должина : 78см/30.71"големина : 3хл БИСТА : 140см/55.12" рамо : 55см/21.65" ракав : 76см/29.92" должина : 80см/31.50"како да се Мие : РАКА Измијте Ладен,висат или линиски сув материјал : Полиестер Се Препорачува рачно миење, не белење, Закачување за сушење И одделни бои за да избегнете боење ткаенината Е мека, практична И издржлива, лесна За ГРИЖА, а горниот дел Од телото е воздржан, удобен И не Затегнат.Машкиот врв од 1 парче е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Должина на ракавот : Долг Стил : Секојдневен, Моден Повод : Секојдневно, Секојдневно, слободно време, патување, патување, шопингстилски и моден дизајн ве прават попривлечни.Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Видливо . Изработката е убава и уредна внатре и надвор. Изработката е повисока од истото ниво. Малата структура на задната страна е уредно распоредена. Ткаенината е мека и удобна. Текстурата е јасна и природнародот : Менгреат За Секојдневно,Секојдневно,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Совршено со вашите омилени тексас фармерки итн. дуксер со половина ракав машки памучен дуксер широк дуксер мажи машки печатени дуксери смешни дуксери мажи дебели дуксери машки атлетски дуксери. широки дуксери машки дуксери со средна тежина за мажи маскирани дуксери за мажи големи и високи дуксери машки модни дуксери и дуксери. машки пуловер за дуксери за вратот на екипажот обичен дуксер за пуловер машки машки дуксери без качулки машки дуксер со долги ракави дуксер во теретана дуксер на екипажот на екипажот. хенли худи мажи машки високи дуксери лесни мажи ладно време дуксер дуксер дуксери за мажи дуксери+за+мажи дуксери дуксери мажи. машки лесни дуксери машки дуксер на екипажот мек топол дуксер од руно мажи возрасни мажи качулка машки дуксер од руно обичен машки дуксер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата