.

.

Дозвола За Заштеда На Фуникет

Дозвола За Заштеда На Фуникет

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Мода Цврст Кружен Врат Без Ракави Ретро Долг Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.It " Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој лесен, фустан е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Пол : Женска Прилика : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Јака Без Ракави : Тркалезно Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Length XLX-Голем101440116cm/45.67"132cm/51.97"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67 "Должина : 132cm/51.97" Женски Моден Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави. Женски Летен Макси Фустан Памучни И Ленени Фустани Без Ракави Екипажот Вратот Повик Лабава Долга Плажа Ретро Фустани со Џебови. Материјал-Полиестер или друга Висококвалитетна Ткаенина. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Дизајн : Светли отпечатоци и забавни опции за боја обезбедуваат да се истакне и во и надвор од секоја пригода. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото. Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената. Прилики : Одлично За разни сцени, Како што се плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата