.

.

Елементи женски плус панталони за нозе

Елементи женски плус панталони за нозе

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Програма за игри со игри-панталони за нозе од елементите на Елоки, нудат стил на вртење на главата и удобно вклопување. Направете изјава со тоа што ќе ги носите со нашата долга линија печатено копче надолу (продадено одделно) и ќе бидете подготвени за фотошути! Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : лесно вклопување; разгорена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 31 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : се печати; Не-истегната ткаени ткаенина. Опапени панталони за нозе за жени со плус големина од елементи на елоки. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата