.

.

Тера и Скај, женски плус големина, потсмев со животински печатен џемпер од пулвер

Тера и Скај, женски плус големина, потсмев со животински печатен џемпер од пулвер

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот инстинктивно добар стил во џемперот за пулвер за печатење на животни на Тера и Скај. Со пријатна исмејувачка врата, ќе останете топло каде и да ве однесе денот додека изгледате шик низ сето тоа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина : 1x. Опуштено вклопување. Исмејувачки врат. Поради печатење на животни. 65% акрилик/19% најлон/13% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус со големина џемпер за печатење на животни за жени од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата