.

.

Скоро познати џогери на јуниори со џебови

Скоро познати џогери на јуниори со џебови

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Земете на уличен штедлив стил како професионалец во овие џогери од скоро познати. Одликувајќи се со мулти-џеб дизајн, овие џогери даваат апел за товарен товар во елегантен печатење змија, што го зближува изгледот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Подигање : 9 ”; приближно. ИНСЕАМ : 28 ”. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична лента за половината со половината за само-вратоврска; две странични карго џебови; сето тоа што е печатење на змија; Затегнати глуждови. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Товарни џогери со џебови за јуниори од скоро познати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата