.

.

МТ внатре во Морс Тапер, МТ надвор од Морс Тапер, продолжение Морс Тапер до Морс Тапер

МТ внатре во Морс Тапер, МТ надвор од Морс Тапер, продолжение Морс Тапер до Морс Тапер

DEN 250.08

Количината на стоката
Това е достапна

MT4 во внатрешноста на Морс Тапер, MT3 Надвор од Морс Тапер, продолжение Морс Тапер до Морс Тапер 240.03мм ОАЛ, легура челик, зацврстен и земја во текот на целиот (MOQ = 1, PKG QTY = 1) MT4 во внатрешноста на Морс Тапер, МТ3 надвор од Морс Тапер, продолжение до Морс Тапер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата