.

.

Овошје на разбој мажите 3+ бонус дише 4-насочен истегнување микро-мрежи со долги нозе боксери

Овошје на разбој мажите 3+ бонус дише 4-насочен истегнување микро-мрежи со долги нозе боксери

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овошјето на разбојните боксери на боксер има три-кул ​​технологија, која вклучува мрежна мрежа, влага за влага и брзо суво. Лесната микро мрежа го промовира протокот на воздух што ви помага да ве одржува ладно и удобно. Технологијата за влага за влага дистрибуира пот подалеку од кожата, а брзото суво ќе ви помогне да се исушите во текот на денот. Овие кратки боксери со долги нозе се дизајнирани со додадена должина, така што тие се вклопуваат удобно над коленото. Поширока, лента без ознака се чувствува меко против кожата. Контурирана торбичка ви дава дополнителна поддршка - правејќи ја оваа долна облека совршена од работа до тренингот. Овошје на разбојните мажи што дишат 4-насочни микро-мрежи на микро-мрежи со долги нозе брифи, 3+3 бонус пакет : 3+3 бонус пакет. Машка долна облека. Кратки на боксери со долги нозе. Дишење на микро-мрежа ткаенина. Три-кул ​​технологија : решетката за дишење, влага за влага, брзо суво. Ве одржува ладно и суво. Проширени нозе за дополнително покритие. Нозете не се возат нагоре. Без мува, контурирана торбичка за дополнителна поддршка. Без ознака. 93% полиестер/7% спандекс. Овошје на разбојната ставка бр. BW6 LL01.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата