.

.

Јосиф ракав џебен кардиган, женски

Јосиф ракав џебен кардиган, женски

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кардиганот добива модерно ажурирање од Josephозеф А со дизајн со капи и три четвртини ракави. Разновиден за канцеларијата или собирот за викенд, овој кардиган има и предни џебови за погодно да ги носи вашите мали задолжителни. Моделот е 5’10 ”и носи со големина S. прицврстен аспиратор. Отворен фронт. 3/4-ракави. Предните џебови за да се одржат најважните работи. Отворено плетено тело. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Cardенски кардиган со качулка од Josephозеф А.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата