.

.

Машки чевли дрвја со близнаци, прилагодливи црвени кедарски чизми од дрвја, со големина 10-11

Машки чевли дрвја со близнаци, прилагодливи црвени кедарски чизми од дрвја, со големина 10-11

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд : Allieroo® Материјал : Апсорбирање на влага од дрво од кедар, мириса добро со убава боја, ги дезодоризира чевлите, што го прави носилката за чевли издржлив, а не е лесен за оштетување на карактеристиките со двојни челични цевки од месинг за стабилност. Достапно во најразлични големини. Се продава како пар, костум за сите видови чевли во понудената големина. Металниот дел е легура на цинк. Бренд : Allieroo® Материјал : Апсорбирање на влага од дрво од кедар, мириса добро со убава боја, ги дезодоризира чевлите, што го прави носилката за чевли издржлив, а не е лесен за оштетување на карактеристиките со двојни челични цевки од месинг за стабилност. Достапно во најразлични големини. Се продава како пар, костум за сите видови чевли во понудената големина. Металниот дел е легура на цинк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата