.

.

Техничко руно од Realtree Boy Tech Reece Hoodie со вграден гајтер за вратот

Техничко руно од Realtree Boy Tech Reece Hoodie со вграден гајтер за вратот

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за вашиот активен човек кој сака да биде авантуристички и удобен, оваа качулка има облога на руно за многу топлина и е направена од трајна ткаенина поврзана со полиестер. Оваа худи со руно е опремена со можности за влага за да ги задржи вашите мали мачки и сува својства за намалување на мирисот за да избегнат какви било забавни мириси. Оваа технолошка руно худи, исто така, има вграден гајтер за вратот за додадена топлина, качулка наредена со руно и патент предна торбичка која работи совршено како потопла рака или како складирање за сите други најважни работи. Без оглед на каква авантура денот го фрла својот пат, ќе го познаете вашето мало момче ќе биде подготвено со технолошкото руно со руно на овој Realtree, со вграден гајтер за вратот. Технолошката худи на Realtree Boy Reece со вграден гајтер за вратот : 100% ткаенина со полиестер. Опуштено вклопување. Вграден гајтер за вратот за топлина. Худ наречен со руно. Подземен џеб од предна торбичка. Контрола на мирис. Влага за губење. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата