.

.

Дете Момчиња Девојчиња Со Долги Ракави Печатени Букви Маица Пуловер Врвови Облека Џемпери За Џемпери

Дете Момчиња Девојчиња Со Долги Ракави Печатени Букви Маица Пуловер Врвови Облека Џемпери За Џемпери

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дете Момчиња Девојчиња Со Долги Ракави Печатени Букви Маица Пуловер Врвови Облека Џемпери За Мали Џемпери Прилика : Секоја пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Тип на шема : Отпечатоци. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Совршен е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство за Носење Бебиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата