.

.

Сонувачи од деби женски печатен кардиган џемпер

Сонувачи од деби женски печатен кардиган џемпер

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Барате малку романса? Големи срцеви очи за овој чуден кардиган од деби украсени во срцев печатење и завршија со класичен ребрестиот трим материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Преголемо вклопување. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; ребрести трим. Печатен кардиган за жени од деби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата