.

.

Комплет за спојки Одговара изберете: 1993-ТОЈОТА КОРОЛА, 2000-ТОЈОТА ЦЕЛИЦА

Комплет за спојки Одговара изберете: 1993-ТОЈОТА КОРОЛА, 2000-ТОЈОТА ЦЕЛИЦА

DEN 2719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ое произведени и исти компоненти вклучува капак, диск, лежиште за ослободување, плус пилот лежиште и алатка за усогласување кога е потребно Спојката Комплет Одговара Изберете : 1993-2008 ТОЈОТА КОРОЛА 1996-1997,2000-2005 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА 1994-1995 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА БАЗА/УЛ и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата