.

.

Комплети за облека За Спиење За Жени Дводелна Свилена Домашна Облека Меки Врвови Со Шорцеви Комплет Пижами За Ноќна Облека, Каки

Комплети за облека За Спиење За Жени Дводелна Свилена Домашна Облека Меки Врвови Со Шорцеви Комплет Пижами За Ноќна Облека,

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ироинидни Комплети За Облека За Спиење За Жени Дводелна Свилена Домашна Облека Меки Врвови Со Шорцеви Комплет Пижами За Ноќна Облека, Каки Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и breathable.It е прекрасен подарок за себе, или за семејството members.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за носење на вашиот дали.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Меката текстура и материјалите за нега на кожата прават да се чувствувате неверојатно удобно кога ги носите овие пижами.Сезона : Пролет, Лето, fall, Зимски Пол : Женскиприлика : Секојдневен,Дневен,Божиќ,Ноќта на Вештерките итн.Удобно, Слободно Време, Меко, Дише.Стил : Секојдневен,облека за спиење,салон,домашна облека,пижами ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини што ја даваме при купувањето.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво што добивате : 1 х Женски Блузи, 1 х Женски Панталони Комплети За Спиење За Жени Дводелни Свилени Домашни Облеки Меки Врвови со Шорцеви Ноќна Облека Пижами Во собата. Добро изработена и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме, да имате добро време за купување. Испорачани во рок од два дена по купувањето, испорачани во рок од 8-783 дена, може да бидат испорачани однапред. Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 16см/6.30" Рамо : 43.5 см/17.13 "Должина : 66см/25.98" Шорцеви Половината : 73см/28.74 "Колк : 70см/27.56 " Должина : 30см/11.81". Убав подарок за вас и вашите пријатели, семејства. Меки Пижами Поставува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата