.

.

Облека За Девојчиња За Бебиња Девојки Возбудувања Ракави За Летање Цветни Печатени Ромпери Боди Со Ребрести Ребрести Со Облека Со Лента За Глава

Облека За Девојчиња За Бебиња Девојки Возбудувања Ракави За Летање Цветни Печатени Ромпери Боди Со Ребрести Ребрести Со Облека

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 60 Соодветна Возраст : 0 Месеци Соодветна Возраст До : 3 Месеци Биста : 45см/17,72" Половината : 38см/14,96" Должина : 36см/14,17" Големина : 70 Соодветна Возраст : 3 Месеци Соодветна Возраст До : 6 Месеци Биста : 47см/18,50" Половината : 40см/15,75" Должина : 38см/14,96" Големина : 80 Соодветна Возраст : 6 Месеци Соодветна Возраст До : 9 месеци биста : 49см/19.29" Половината : 42см/16.54" Должина : 40см/15.75" големина : 90 соодветна возраст : 9 месеци соодветна возраст до : 12 Месеци Биста : 51см/20.08" половината : 44см/17.32" Должина : 42см/16.54" Големина : 100 соодветна возраст : 12 месеци соодветна возраст До : 18 Месеци Биста : 53см/20.87" Половината : 46см/18.11" должина : 44см/17.32" нашиот комплет за облека за бебиња Е секојдневен И моден, кој има одличен Печатен Комплет за бебиња За вашите Деца. Тоа е неверојатен подарок за вашето Дете. Одличен подарок за вашето слатко бебе, редовно вклопување, удобно за носење, погодно за многу прилики, такви секојдневни, забави, семејни забави, роденденски забави,бебешка фотографија ,подароци за туширање за бебиња,божиќ, нова година,натпревар, фотографија. Ова Е Облека Поставена за бебе и дете. Супер удобно за носење. Новороденче девојче момче летна облека, бебе маица ромпер преголеми оваа ткаенина е мека, дише и лесна, бебе бебе лето меур ромпер, маица меур ромпер за бебе, преголеми ромпер бебе, симпатична бебе лето облека. Стил : Мода, Елегантен, Гроздобер. Нови стилови, иста голема вредност. Вашето малечко ќе изгледа толку симпатично во овој комплет облека за бебиња што секогаш ќе сака да го носи!. Одлично за фестивал, а исто така погодно за секојдневно носење, поспана и игра на отворено. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Редовно Миење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата