.

.

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Дакота 2-Џебна Јакна За Чистење

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Дакота 2-Џебна Јакна За Чистење

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Исцелување Раце Виолетова Етикета 5038 ДАКОТА 2-Џеб, Лесна Јакна За Жени - Стилски Фит, Медицински Пилинг ЈАКНА СО Истегнување Со Високи Перформанси МОДЕРЕН ДИЗАЈН СО МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашата јакна Дакота ви го дава изгледот што го сакате со потребната издржливост. Одликувајќи се со стилско вклопување, мандаринската јака и затворањето на предниот дел на патентот ќе бидат во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 26,5". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Одликувајќи се со перформанси И издржливост "Миење и Носење", оваа јакна е дизајнирана со врзан раб за повеќе надворешен изглед. Предните и задните принцези панели обезбедуваат супериорно вклопување. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа лесна јакна лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : јакната за медицински пилинг Дакота има два длабоки предни џебови, совршена за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата