.

.

НОЌТА НА вештерките ПРЕДВОДЕНА Трепкачка Светлина Виси Дух Ноќта На Вештерките Партија Облечи Блескав Волшебник Шапка Светилка Хорор Реквизити Дома Бар Декораци?

НОЌТА НА вештерките ПРЕДВОДЕНА Трепкачка Светлина Виси Дух Ноќта На Вештерките Партија Облечи Блескав Волшебник Шапка Светилка

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Потекло : Континентална Кина Прилика : Априлски Ден На Шегата,Забава,Ноќта На Вештерките : Детска Шема : цртан Филм фигурирана декорација На Ноќта на Вештерките трепкачки светла фестивал на ѕвездени духови облечи блескав елф декорација на светилка за духови висечки фенери спецификација : Материјал : полиестерски тафтаматеријал : ткаенина3 Големини на Шаблони : 45см*20см/17.72*7.87 Во. Постојат три режими на осветлување напојување : 3*LR44 Копче Батерија (не е вклучена)Боја : топло бело светло, режим на осветлување во боја : брз блиц, брз блиц, секогаш светли5 парчиња боја водоотпорна батерија кутија за напојување : 3 *a батерии (не се вклучени)Боја : режим на боење : автоматско трепкање, секогаш вклучен1 Големина На Моделот А-Ф : 75cm*37cm. Постои само еден режим на светлина.Напојување : 2*CR2032 батерија (не е вклучена) белешки : Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см. Тоа е најдобриот избор За божиќни украси. Увезени. Дедо Мраз со светла е навистина убав За Божиќни украси. Тоа е одличен подарок за вашите пријатели и семејства. Одлично За Божиќна декорација, Денот на Благодарноста. ●Пријателска Услуга И 12 Месеци Бесплатна Замена●Купете со доверба, ние поддржуваме ние обезбедуваме 12 месечна бесплатна замена и обезбедуваме 24-часовна услуга за клиенти преку интернет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата